Lukas Bambi Lindqvist

Chief
lukas@d-group.se

Martin Andersson

Werk
martin@d-group.se

Viktor Wällstedt

Webb
viktor@d-group.se

Elias Lilja

J^8
elias@d-group.se

Fredrik Öhrström

Wokk
fredrik@d-group.se

Harald Stampe Pettersson

Ca$h
harald@d-group.se

David Wajngot

Event
david@d-group.se

Sara Svensson

Spons
sara@d-group.se

Victor Dannetun

Öl & Bar
victor@d-group.se

Jonatan Pålsson

Trykk
jonatan@d-group.se

Johan Thornström

Biljett
johan@d-group.se

Harald Vogel

Spokk
vogel@d-group.se

Niklas Almqvist

Mat
niklas@d-group.se

Här samlar vi alla gångna generationer av groupies som gjort sitt och hamnet på väggen. Fler generationer (ända tillbaks till 1981, ju!) kommer upp snart så fort vi hittar bilder på dem. Tack för allt ni har gjort genom åren för sektionen och för D-Group!