Cecilia Malmrud

Chief
hans@d-group.se

Filip Asp

Ca$h
greta@d-group.se

Tobias Hultqvist

Webb
tobias@d-group.se

Oskar Lind

Biljett
oskar@d-group.se

Niklas Ljungberg

WERK
werk@d-group.se

Jonas Tarasso

Öl & Bar
jonas@d-group.se

Louise Svensson

Event
louise@d-group.se

Thea Backlund

Trykk
thea@d-group.se

Elias Kärnsund

Spokk
elias@d-group.se

Lovisa Edholm

J^8
lovisa@d-group.se

William Danielsson

Spons
william@d-group.se

Jakob Bäcklund

Mat
jakob@d-group.se

Amalia Silfverhjelm

Trykk
amalia@d-group.se

Lukas Bambi Lindqvist

chiefbitch
bambi@d-group.se

Harald Stampe Pettersson

ca$hhora
stampe@d-group.se

Digital information:

Kontakt, frågor, gyckelförfrågningar, jobbförfrågningar (vi kan jobba på det mesta) eller vad du/ni än må ha på hjärtat görs via mail på info@d-group.se.

Frågor om d-group.se, tentakravallen.se, dömd.nu och vårt webbaserade biljettsystem görs på webb@d-group.se.

Analog information:

D-Group
Datateknologsektionen
Kårallen, Universitetet
581 83 Linköping

Org.nr: 822002-1409
BG: 436-2497