Lukas Bambi Lindqvist

Chief
bambi@d-group.se

Harald Stampe Pettersson

Ca$h
stampe@d-group.se

Viktor Wällstedt

Webb
viktor@d-group.se

Elias Lilja

J^8
elias@d-group.se

Fredrik Öhrström

Wokk
fredrik@d-group.se

Martin Andersson

Werk
martin@d-group.se

David Wajngot

Event
david@d-group.se

Sara Svensson

Spons
sara@d-group.se

Victor Dannetun

Öl & Bar
victor@d-group.se

Jonatan Pålsson

Trykk
jonatan@d-group.se

Johan Thornström

Biljett
johan@d-group.se

Harald Vogel

Spokk
vogel@d-group.se

Niklas Almqvist

Mat
niklas@d-group.se

Digital information:

Kontakt, frågor, gyckelförfrågningar, jobbförfrågningar (vi kan jobba på det mesta) eller vad du/ni än må ha på hjärtat görs via mail på info@d-group.se.

Frågor om d-group.se, tentakravallen.se, dömd.nu och vårt webbaserade biljettsystem görs på webb@d-group.se.

Analog information:

D-Group
Datateknologsektionen
Kårallen, Universitetet
581 83 Linköping

Org.nr: 822002-1409
BG: 436-2497