Cecilia Malmrud

Chief
hans@d-group.se

Filip Asp

Ca$h
greta@d-group.se

Tobias Hultqvist

Webb
tobias@d-group.se

Oskar Lind

Biljett
oskar@d-group.se

Niklas Ljungberg

WERK
werk@d-group.se

Jonas Tarasso

Öl & Bar
jonas@d-group.se

Louise Svensson

Event
louise@d-group.se

Thea Backlund

Trykk
thea@d-group.se

Elias Kärnsund

Spokk
elias@d-group.se

Lovisa Edholm

J^8
lovisa@d-group.se

William Danielsson

Spons
william@d-group.se

Jakob Bäcklund

Mat
jakob@d-group.se

Amalia Silfverhjelm

Trykk
amalia@d-group.se

Lukas Bambi Lindqvist

chiefbitch
bambi@d-group.se

Harald Stampe Pettersson

ca$hhora
stampe@d-group.se

Facebook 2014-04-14

Det är nu bara en vecka kvar att ansöka till livets mening. Alltså D-Group 14/15. Sista ansökningsdag är ju redan nu den 20/4.

Så sök och få arrangera nästa års tungaste fest, DÖMD!

Glöm heller inte av att ni som har ansökt och ni som vill ansöka även måste ansöka till fadder, länk hittas nedan.

www.sok.d-group.se

http://www.staben.info/info.php




Sök D-Group 13/14!
www.sok.d-group.se
Det är dags, tiden är här, den tid som just du har väntat ett helt liv på, att söka D-Group! Om du är en knasig sak som gillar att vara glad, social och lite knäpp, då gillar du kanske också (precis som vi gör) att jobba och gå på kravaller, eftersläpp och sittningar samt att träffa sköna människor,...

Skrivet 2014-04-14

Facebook 2014-04-08

Det är dags! Tiden är kommen. Även kallat Dagen-D (nr 2). Ansökningen till D-Group 14/15 har öppnat!

Är du en av de som vill arrangera nästa års bästaste fest? Vill du bli en del av Campus Vallas snassigaste festeri? Då är det dig vi söker. Så ansök nu!

www.sok.d-group.se

Sista ansökningsdag är 20/4.

Vi ses på intervjun!


Sök D-Group 13/14!
www.sok.d-group.se
Det är dags, tiden är här, den tid som just du har väntat ett helt liv på, att söka D-Group! Om du är en knasig sak som gillar att vara glad, social och lite knäpp, då gillar du kanske också (precis som vi gör) att jobba och gå på kravaller, eftersläpp och sittningar samt att träffa sköna människor,...

Skrivet 2014-04-08

Facebook 2014-03-31


DÖMD

Skrivet 2014-03-31

Facebook 2014-03-25

Ni har väl inte missat att D-Group har en soundcloud, fylld med godbitar från 1994 till 2014. 20 år av DÖMD-låtar, frossa, njut och TAGGA DÖMD.

9 dagar och 4 timmar kvar!


D-Group
soundcloud.com
Listen to D-Group | Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio.

Skrivet 2014-03-25