Lukas Bambi Lindqvist

Chief
lukas@d-group.se

Martin Andersson

Werk
martin@d-group.se

Viktor Wällstedt

Webb
viktor@d-group.se

Elias Lilja

J^8
elias@d-group.se

Fredrik Öhrström

Wokk
fredrik@d-group.se

Harald Stampe Pettersson

Ca$h
harald@d-group.se

David Wajngot

Event
david@d-group.se

Sara Svensson

Spons
sara@d-group.se

Victor Dannetun

Öl & Bar
victor@d-group.se

Jonatan Pålsson

Trykk
jonatan@d-group.se

Johan Thornström

Biljett
johan@d-group.se

Harald Vogel

Spokk
vogel@d-group.se

Niklas Almqvist

Mat
niklas@d-group.se

Facebook 2014-09-01

Nu är det snart dags för årets första stora kravall, On the rocks! 4V och PiLS är det som står för underhållningen och det kommer bli görskojsigt! Detta vill ni inte missa, vi ses där!

https://www.facebook.com/events/1472101716380862/?fref=ts





Skrivet 2014-09-01

Facebook 2014-08-23

Nu är det dags för hajk nollan, så trotsa vädret precis som werk och spokk! Superskojsigt ju!




Skrivet 2014-08-23

Facebook 2014-08-22

Nolle-p är nu i full gång och vi i D-Group vill passa på att berätta för vår kära nollan hur stolta vi är över dem och deras enastående prestationer på lunchtävlingarna! Keep up the good work (: Skönt att nollan gillar att vara packad lika mycket som vi gör (:




Skrivet 2014-08-22

Facebook 2014-07-08

Vi i D-Group vill hälsa er alla en riktigt härlig sommar. Medans ni sitter ute i solen och har det underbart så har vi börjat planera det ni älskar allra mest. Så se nu till att ni tränar kastarmen med eller utan darttavla så kommer vi se till att DÖMD blir årets största fest!




Skrivet 2014-07-08