Cecilia Malmrud

Chief
hans@d-group.se

Filip Asp

Ca$h
greta@d-group.se

Tobias Hultqvist

Webb
tobias@d-group.se

Oskar Lind

Biljett
oskar@d-group.se

Niklas Ljungberg

WERK
werk@d-group.se

Jonas Tarasso

Öl & Bar
jonas@d-group.se

Louise Svensson

Event
louise@d-group.se

Thea Backlund

Trykk
thea@d-group.se

Elias Kärnsund

Spokk
elias@d-group.se

Lovisa Edholm

J^8
lovisa@d-group.se

William Danielsson

Spons
william@d-group.se

Jakob Bäcklund

Mat
jakob@d-group.se

Amalia Silfverhjelm

Trykk
amalia@d-group.se

Lukas Bambi Lindqvist

chiefbitch
bambi@d-group.se

Harald Stampe Pettersson

ca$hhora
stampe@d-group.se

Facebook 2014-04-20

Sista chansen nu. Som Hugo-trollet hade sagt. Ikväll 2400 stänger ansökningen till D-Group 14/15.

Så se till att söka nu, bara 4h35min kvar! Bli en del av den coolaste gruppen som fixar den fetaste festen!

Www.sok.D-Group.se

Skrivet 2014-04-20

Facebook 2014-04-20



Skrivet 2014-04-20

Facebook 2014-04-19

Imorgon är sista dagen det går att söka till gruppernas grupp, the Group, D-Group 14/15!

Så sök nu eller vänta tills 23:59 imorgon! Var med och gör DÖMD 2015 till det fetaste DÖMD någonsin.

När ni även är på sökhumör se till att söka fadder också. Speciellt om ni söker D-Group för då måste ni söka fadder! Länk finns nedan.

www.sok.d-group.se

www.staben.info/info.php


Sök D-Group 14/15!
www.sok.d-group.se
Det är dags, tiden är här, den tid som just du har väntat ett helt liv på, att söka D-Group! Om du är en knasig sak som gillar att vara glad, social och lite knäpp, då gillar du kanske också (precis som vi gör) att jobba och gå på kravaller, eftersläpp och sittningar samt att träffa sköna människor,...

Skrivet 2014-04-19

Facebook 2014-04-14

Det är nu bara en vecka kvar att ansöka till livets mening. Alltså D-Group 14/15. Sista ansökningsdag är ju redan nu den 20/4.

Så sök och få arrangera nästa års tungaste fest, DÖMD!

Glöm heller inte av att ni som har ansökt och ni som vill ansöka även måste ansöka till fadder, länk hittas nedan.

www.sok.d-group.se

http://www.staben.info/info.php




Sök D-Group 13/14!
www.sok.d-group.se
Det är dags, tiden är här, den tid som just du har väntat ett helt liv på, att söka D-Group! Om du är en knasig sak som gillar att vara glad, social och lite knäpp, då gillar du kanske också (precis som vi gör) att jobba och gå på kravaller, eftersläpp och sittningar samt att träffa sköna människor,...

Skrivet 2014-04-14