Cecilia Malmrud

Chief
hans@d-group.se

Filip Asp

Ca$h
greta@d-group.se

Tobias Hultqvist

Webb
tobias@d-group.se

Oskar Lind

Biljett
oskar@d-group.se

Niklas Ljungberg

WERK
werk@d-group.se

Jonas Tarasso

Öl & Bar
jonas@d-group.se

Louise Svensson

Event
louise@d-group.se

Thea Backlund

Trykk
thea@d-group.se

Elias Kärnsund

Spokk
elias@d-group.se

Lovisa Edholm

J^8
lovisa@d-group.se

William Danielsson

Spons
william@d-group.se

Jakob Bäcklund

Mat
jakob@d-group.se

Amalia Silfverhjelm

Trykk
amalia@d-group.se

Lukas Bambi Lindqvist

chiefbitch
bambi@d-group.se

Harald Stampe Pettersson

ca$hhora
stampe@d-group.se

Tack för en otroligt rolig och trevlig DÖMD-lördag!

Skrivet av Familjen Hult, 2014-04-07 19:44

VAR ÄR VÅRA DÖMDLAG?!?!?!?!??!?!?!?!?!!??!??!??!??!??!??!??!

Skrivet av PATET, 2014-03-26 08:49

Har ni hört talas om förr?

Skrivet av Daniel von Bearnaise Fraesh, 2014-03-19 16:27

DVBF när temasläppet var på lunchen!

Skrivet av DVBF, 2014-02-24 10:25

Tror du har uppfattat det fel, man ska inte ha isär åvven, man ska byta åvve men varandra!

Skrivet av MEn, 2014-02-24 09:55

NÅn måtta får det fan vara...

Skrivet av Blir inge jävla byte!, 2014-02-24 09:49

Finns det någon bevandrad person här som råkar känna till om det finns någon bestämmelse kring vilket åvve-byxben (höger eller vänster) som skall bytas vid utbyte av intima kroppsvätskor?

Skrivet av 1 12 75 6 7, 2014-02-16 19:33

Pryos fixas snart...

Skrivet av Ooops, 2014-02-05 11:47

Saknar information om pryosarna på sidan, när kmr det upp?

Skrivet av Patet, 2014-02-04 22:32

En mening skall börja med stor bokstav!

Skrivet av Rejält bitter, 2014-01-28 17:25

biljett är ulagsansvarig

Skrivet av webb, 2014-01-23 16:04

Hej

Skrivet av Tjo, 2014-01-21 10:01

Det är oskar som är utlandslagsansvarig!

Skrivet av x-group, 2014-01-20 20:12

Vem är det dom är utlandslagsansvarig?

Skrivet av xx-group, 2014-01-20 12:09

Bra att julpyntet från enea/xdin/alten är borttaget i alla fall!

Skrivet av porn, 2014-01-20 11:00

Typiskt bra att fråga D-LANsgruppen om D-LAN

Skrivet av en som håller sig uppdaterad, 2014-01-16 11:06

Vart är D-LAN?

Skrivet av Macke, 2014-01-10 18:53

När är D-LAN?

Skrivet av Sverker, 2014-01-07 15:40

lite besviken på D-Groups svarsfrekvens på denna sida...

Skrivet av dvbf, 2013-12-22 20:59

När är Propexus?

Skrivet av Sugen på sittning, 2013-12-19 20:12